18 Серпня, 2021 р., 10:15
За даними Українського гідрометеорологічного центру очікується погіршення погодних умов. 18 серпня вдень в Одеській та Миколаївський областях грози, місцями значні дощі, град, шквали 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий). 19 серпня вночі дощ, місцями значний, гроза, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 9-14 м/с, місцями пориви, 15-20 м/с.
17 Серпня, 2021 р., 16:47
   Вчора, за підтримки Таїровської селищної ради, напередодні 30-річчя дня Незалежності України в с. Сухий Лиман пройшов показ мультфільму для маленьких мешканців. Усі присутні отримали величезне задоволення та солодкі подарунки.
17 Серпня, 2021 р., 10:34
 Нещодавно представники великої торгівельної компанії ТОВ «МАРУСЯ БЕВЕРЕДЖИЗ ЮКРЕЙН» відвідали Таїровську ТГ.
16 Серпня, 2021 р., 16:54
   Сьогодні працівники Таїровської селищної ради разом із представниками поліції прибули в ж/м «Радужний» щоб вирішити питання з незаконною торгівлею.
16 Серпня, 2021 р., 16:00
Сьогодні на апаратній нараді заслухали доповідь начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Управління гуманітарної політики Валерія Зимовця щодо організації та проведення святкування 30-ї річниці Незалежності України в Таїровській територіальній громаді.
12 Серпня, 2021 р., 15:48
 З метою належної реалізації Закону України № 1368-ІX від 30 березня 2021 року «Про внесення змін до закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який набирає чинності з 23 серпня 2021 року, у відділі «ЦНАП» Таїровської селищної ради було проведено нараду щодо забезпечення можливості громадян передавати електронні копії документів з використанням мобільного застосунку Портал Дія, який є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».
12 Серпня, 2021 р., 12:24
Учора, напередодні 30-річчя дня Незалежності України в ж/м «Райдужний» за підтримки Таїровської селищної ради пройшов показ мультфільму для маленьких мешканців. Діти та батьки отримали величезне задоволення та солодкі подарунки.
11 Серпня, 2021 р., 12:33
   Керівництво Таїровської громади перевірили виконання робіт з нормалізації тиску у трубопроводі в ж/м Червоний Хутір.
10 Серпня, 2021 р., 12:13
Шановні мешканці громади. Запрошуємо вас разом з вашою родиною переглянути улюблені мультфільми за наступними адресами: