Пошук

Оголошення

29 Лютого, 2024 р., 10:46
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 15-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1159, з метою забезпечення розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, з метою забезпечення та втілення єдиної політики розвитку збалансованого соціально-економічного, екологічного і культурного розвитку територіальної громади, підвищення рівня життя населення, залучення інвестицій, Таїровська селищна рада ВИРІШИЛА: 1. Розпочати розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської територіальної громади (її частини) на 2024-2026 роки 2. Затвердити Положення про порядок діяльності робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини) на 2024-2026 роки, згідно додатку 1 (додається). 3. Утворити робочу групу з розробки Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини) та затвердити її склад, згідно додатку 2 (додається). 4. Відповідальним за розроблення Програми визначити Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради. 5. Визначити строк подання пропозицій громадськості до проєкту Програми до 15 березня 2024 року. 6. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Таїровської селищної територіальної громади: https:// https://tairovska-gromada.gov.ua. 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, з метою забезпечення та втілення єдиної політики розвитку збалансованого соціально-економічного, екологічного і культурного розвитку територіальної громади.
02 Лютого, 2024 р., 20:56
У відповідності до вимог ст.264 Кодексу адміністративного судочинства України, а також на виконання ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 29 січня 2024 року по справі №420/2542/24 Таїровська селищна рада повідомляє:
01 Лютого, 2024 р., 10:47
   Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради роз'яснює, що відповідно до Постанови КМУ 94 від 26.01.2024 р. установлені наступні зміни: виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам продовжується автоматично з 1 лютого 2024 р. на один місяць без додаткового звернення для осіб, у яких у січні 2024 р. закінчився шестимісячний період отримання такої допомоги; подання заяви для продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які мають право на її продовження після 1 березня 2024 р. відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” може бути здійснено з 1 лютого 2024 р.; допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які мають на неї право та звернулися за продовженням її виплати з особисто поданою заявою у лютому — березні 2024 р., призначається і виплачується починаючи з 1 березня 2024 року.
09 Січня, 2024 р., 15:34
У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну постало питання щодо перейменування вулиць, пов’язаних з країною-агресором. Таким чином з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності селищної  ради, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень проведено громадське обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Таїровської територіальної громади.  Відповідний перелік вулиць і провулків Таїровської територіальної громади, запропонований комісією з питань найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів Таїровської територіальної громади було винесено на громадське обговорення.
09 Січня, 2024 р., 14:42
Департамент фізичної культури, спорту і туризму обласної державної адміністрації звертається з проханням сприяти проведенню всеукраїнського опитування: https://survey.sportforall.gov.ua/
28 Грудня, 2023 р., 12:40
Про демонтаж рекламних засобів, які не відповідають мовному законодавству на території Таїровської територіальної громади
18 Грудня, 2023 р., 15:22
В Таїровській громаді майже в три рази знижено розмір плати за тимчасове користування місцями що перебувають у комунальній власності, для розташування споруд та елементів вуличної торгівлі Таке рішення обумовлено підтримкою для вже існуючих підприємств громади та задля стимулювання відкриттю нових.
11 Грудня, 2023 р., 10:27
https://uinp.gov.ua/dekomunizaciya-ta-reabilitaciya/podolannya-naslidkiv-rusyfikaciyi-ta-totalitaryzmu-v-ukrayini/zbirnyk-rekomendaciy-shchodo-vykonannya-zu-pro-zasudzhennya-ta-zaboronu-propagandy-rosiyskoyi-imperskoyi-polityky-v-ukrayini-i-dekolonizaciyu-toponimiyi Набув чинності Закон України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”, ухвалений Верховною Радою України 21 березня 2023 року.
07 Грудня, 2023 р., 12:18
___________________________________________

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь