08 Вересня, 2021 р., 12:00
   10 вересня 2021 року у приміщенні Таїровської селищної  ради відбудеться прийом громадян. На прийомі будуть присутні:
07 Вересня, 2021 р., 20:03
   31.08.2021 на черговому засіданні виконавчого комітету Таїровської селищної ради прийнято рішення «Про затвердження конкурсної документації та  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Таїровської територіальної громади».
06 Вересня, 2021 р., 14:02
Цього року ми святкуємо 9-ту річницю Дня народження мережі ЦНАП! Мережа ЦНАП сьогодні - це: - 2,3 тис. точок доступу до адмінпослуг; - понад 900 Дієвих ЦНАПів та Дія Центрів; - 3 Дія Центри; - 15 тисяч працівників ЦНАП; - послуги з 13 сфер життя.
02 Вересня, 2021 р., 11:46
 1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні. Це свято не оминуло й Таїровську громаду. Святкові дійства були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності.
01 Вересня, 2021 р., 20:44
   31 серпня комунальне підприємство «Таїровський Консультативно-діагностичний центр» отримав ключі від  швидкої допомоги. У святковій обстановці ключі від автомобіля вручив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Також на заході були присутні директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, керівництво Консультативно-діагностичного центру, керівництво Таїровської громади, працівники центру.
31 Серпня, 2021 р., 08:38
   30 серпня на апаратній нараді в Таїровській селищній раді заслухали доповіді начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Управління гуманітарної політики Валерія Зимовця щодо стану підготовки закладів освіти, культури, спорту до нового 2021-2022 навчального року та доповідь в.о. начальника відділу з питань земельних правовідносин Управління архітектури, містобудування та землеустрою Наталії Зінякової.   Як зазначив у своїй доповіді Валерій Зимовець заходи з підготовки до нового 2021-2022 навчального року передбачають: