МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 03.12.2021 11:01

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради підготовлений план заходів для відзначення даної події:

•       виховні години доброти та толерантності «Дивіться на нас, як на рівних» і інформаційна компанія «Для дітей – суспільство без бар’єрів» у закладах освіти;

•         тематичні виставки «Навчи своє серце добру» та виставки творчих робіт «Творчість дітей з особливими освітніми потребами» у бібліотеках закладів освіти;

•         благодійна акція «День добра» та трансляція соціальних відеороликів, які популяризують толерантне ставлення до людей з особливими освітніми потребами;

•         обстеження житлово-побутових умов проживання одиноких осіб з інвалідністю і фінансова підтримка осіб з інвалідністю.

Спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради в поточному році була надана матеріальна допомога  237   особам з інвалідністю.

Крім того була надана фінансова підтримка на оплату житлово-комунальних послуг  22 сім’ям, які не отримують пільги або субсидії.

Міжнародний день осіб з інвалідністю спрямовано на посилення уваги до проблем цих людей, захисту їхніх гідності, прав та свобод. Нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Переймаючись буденними проблемами, усі ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги.