Правила благоустрою території об'єднаної територіальної громади Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Таїровська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення  Таїровської селищної ради «Про затвердження  Правил благоустрою території населених пунктів Таїровської територіальної громади».

З проєктом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Таїровської селищної ради https://tairovska-gromada.gov.ua/ та на дошці оголошень на будівлі Таїровської селищної ради.

Даний проєкт рішення розроблений  відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про рекламу», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про дорожній рух», інших нормативно-правових актів і нормативних документів, що регулюють відносини у сфері благоустрою, з метою встановлення порядку благоустрою та належного утримання територій та об’єктів благоустрою на території населених пунктів Таїровської територіальної громади.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

вул. 40 – річчя Перемоги, 25, смт. Таїрове,

Овідіопольський район, Одеська область, 65496,

на електронну адресу: tairovе.rada@gmail.com

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту – рішення сесії Таїровської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Таїровської територіальної громади»