Публічні закупівлі

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво каналізації по пров. Будівельний, Виноградний, Аграрний та вул. Молодіжна, Зіркова, Набережна (пров. Дачний підключення) в смт. Таїрове Овідіопольського району Одеської області». 2-а черга (ДК 021-2015: 45200000-9Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)

Відкриті торги

UA-2021-04-13-004049-c

3 713 443,20 грн. (Три мільйона сімсот тринадцять тисяч чотириста сорок три грн. 20 коп.) з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб державного підприємства «Одеська Об’єднана Дирекція Будівництва Водогосподарських об’єктів» та норм чинного законодавства і зазначені в оголошення про проведення відкритих торгів. Проектно кошторисна документація  на будівництво каналізації по пров. Будівельний, Виноградний, Аграрний та вул. Молодіжна, Зіркова, Набережна (пров. Дачний підключення) в смт. Таїрове Овідіопольського району Одеської області». 2-а черга розроблено на підставі: — завдання замовника на проєктування; — листа замовлення; завдання на проектування, затвердженого замовником.

Якісні та технічні характеристик робіт відповідають нормам та положенням ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту (позитивний). Експертиза проведена ДП «Укрдержбудекспертиза» у Одеській області

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лиманській, ж/м «Чорономорка» (Золота гірка), с. Лиманка Овідіопольського району, Одеська область» (коригування) (ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Переговорна процедура закупівлі

UA-2021-04-13-003118-a

1 172 090,00 грн. (Один мільйон сто сімдесят дві тисячі дев’яносто грн. 00 коп.) з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб державного підприємства «Одеська Об’єднана Дирекція Будівництва Водогосподарських об’єктів» та норм чинного законодавства і зазначені в оголошення про проведення відкритих торгів. Проектно кошторисна документація  на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лиманській, ж/м «Чорономорка» (Золота гірка), с. Лиманка Овідіопольського району, Одеська область» (коригування) розроблено на підставі: — завдання замовника на проєктування; — листа замовлення; завдання на проектування, затвердженого замовником.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту (позитивний). Експертиза проведена ДП «Державний науково – дослідний та проектно – вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»

Відкриті торги

UA-2021-05-11-004308-b