Таїровський ліцей Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області

 

ПІБ керівника:

Гончаренко Надія Петрівна

Електрона адреса закладу: tairovo_2006@ukr.net

Facebook: https://www.facebook.com/share/MTF7pQnfYGXbE4La/

 

 

 

 


Фото без опису

Учитель хімії та біології

БАРАБАШ ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА


Барабаш Вікторія Борисівна має повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія».  Працює за отриманим фахом у Таїровському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів з 2012 року. Педагогічний стаж  - 24 роки. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель – методист».

Знаючий, творчо працюючий учитель. Досконало володіє інноваційними методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, застосовує широкий спектр стратегій навчання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, ефективно використовує нестандартні форми проведення уроків хімії та біології.

Продумано й цікаво проводить позакласну роботу з хімії, біології та екології. Велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми.

Її вихованці займають призові місця  у районних  олімпіадах, конкурсах – захистах робіт учнів – членів МАН, обласних конкурсах винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого – натуралістичного напряму, беруть участь у Всеукраїнських конкурсах творчих робіт.

Діяльність вчительки  відзначена грамотами відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації:

  • «За підготовку учнів-переможців районних предметних олімпіад», 2015 рік;
  • подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України (як науковому керівнику роботи «Біотехнологія: використання культури in vitro у виноградарстві» 2016р., Всеукраїнський науково-технічний конкурс INTEL EKO Україна 2016 р.),
  • почесною грамотою Національного Наукового Центру «Інститут виноградарства і виноробства імені .В. Є. Таїрова» Національної академії аграрних наук України «За активне залучення молоді до дослідницької роботи та популяризацію сучасних досягнень науки в галузі біотехнології винограду», 2016 рік,
  • подякою МОН України НЕНЦ учнівської молоді як керівнику науково-дослідницької роботи  «Біотехнологія: використання культури in vitro у виноградарстві», що зайняла призове місце у фіналі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик», 2017 рік,
  • подякою МОН України, Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді, 2018 р.

Фото без опису

Учитель фізики та астрономії

БРАЙЛЯН СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА


Брайлян Світлана Володимирівна має повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика і математика».

Працює за отриманим фахом у Таїровському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів з 1993 року.

Педагогічний стаж  - 30 років. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».

Досягла високого професіоналізму в роботі, досвідчений та відповідальний працівник, який обізнаний з вимогами нових програм та підручників з фізики та астрономії.

Володіє та активно застосовує у своїй діяльності інноваційні форми і методи педагогічної діяльності, оптимально поєднує вибір репродуктивних і проблемно - пошукових, словесних і практичних методів. Творчо використовує на уроках інформаційні технології.

Належну увагу приділяє висвітленню методів наукового пізнання фізики, ролі теоретичних і експериментальних досліджень. Вдало використовує міжпредметні зв’язки з математикою, хімією, історією. Досягла вагомих результатів у формуванні в учнів навичок самостійного навчання, здобуття знань, застосування їх на практиці.

Продумано й цікаво проводить позакласну роботу з фізики й астрономії.  Велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми. Її вихованці займають призові місця  у районних олімпіадах, конкурсах – захистах робіт учнів – членів МАН, беруть участь у конкурсах творчих робіт.

Світлана Володимирівна активний учасник методичної роботи закладу та району. Довгий період була керівником районного методичного об’єднання вчителів фізики.

Діяльність учительки відзначена численними грамотами  відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації та грамотами Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації.


Фото без опису

Учитель української мови та літератури

ВОЗНЯК КАТЕРИНА МАКСИМІВНА


Возняк Катерина Максимівна має повну вищу освіту за спеціальністю філолог, вчитель української мови і літератури.

Працює за отриманим фахом у Таїровському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів з 1975 року.

Педагогічний стаж  - 42 роки. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».

Возняк Катерина Максимівна знаючий, досвідчений, креативний учитель, що забезпечує глибокі знання учнів. Уроки проводить чітко, злагоджено, на високому методичному рівні.

Ефективно використовує нові підходи для розвитку мислення школярів, забезпечення міцного засвоєння знань. Під час проведення уроків вона урізноманітнює форми та методи роботи з учнями, враховує їх індивідуальні особливості.

Уміло привчає учнів до пошукової самостійної роботи. Впроваджує новітні технології для одержання поставленої мети на уроках. Результатом плідної роботи вчительки є високі бали її учнів при здачі ЗНО з української мови та літератури.

Проводить активну позакласну роботу з предмету. Її учні посідають призові місця на районних та обласних етапах учнівської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародних конкурсах з української мови.


Фото без опису

Учитель математики та інформатики

БАДЕНКО ОЛЬГА ЄВГЕНІЇВНА


Баденко Ольга Євгеніївна має повну вищу освіту за спеціальністю вчитель математики, працює за отриманим фахом у Таїровському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів з 2002 року. Педагогічний стаж: 29 років

Баденко О. Є. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Це вчитель, який досконало володіє методикою викладання математики. Досягла високого професіоналізму в роботі, досвідчений, креативний працівник, який обізнаний з вимогами нових програм.

Забезпечує відповідність змісту державним стандартам., забезпечує глибокі знання учнів, що підтверджується результатами під час здачі ЗНО з математики .На високому рівні володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує для покращення навчально-виховного процесу на уроках математики та інформатики.

Уроки проводить цікаво, з використанням нестандартних форм. Розробляє різнорівневі завдання, відповідно до вимог навчальної програми та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Продумано й цікаво проводить позакласну роботу з математики. Велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми. Її вихованці займають призові місця  у районних  олімпіадах з математики.

Ольга Євгеніївна активний учасник методичної роботи. Учасниця пілотного проекту  дистанційного навчання “Вчитель +”. Суть проекту полягає в тому, що кращі вчителі області в онлайн режимі викладають для кількох сільських шкіл, а діти в спеціально обладнаних кабінетах, під керівництвом тьюторів, засвоюють матеріал. Голова шкільного методичного об’єднання вчителів математики та інформатики.

Діяльність учительки відзначена грамотою відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації.


Фото без опису

Учитель початкових класів

ДЕНИСЮК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА


Денисюк Наталія Вікторівна має повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання».  Працює вчителем початкових класів у Таїровському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів з 2001 року. Педагогічний стаж - 25 років. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».

Денисюк Наталія Вікторівна має глибоку науково-теоретичну підготовку.  Вивчає і застосовує у своїй роботі елементи інноваційних технологій, що сприяють розвитку інтелектуально – творчих здібностей учнів. У процесі викладання застосовує розвивальні вправи, створює умови для розвитку пізнавальної активності школярів, їхнього самовираження, самовдосконалення, використовуючи для цього картини, ілюстрації, опорні схеми. Уроки будує так, щоб кожен учень працював активно й наполегливо.

Наталія Вікторівна активний учасник методичної роботи. Систематично впроваджує перспективний педагогічний досвід, бере участь у його поширенні, надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам. Є учасником Всеукраїнського пілотного проекту «Нова українська школа», в рамках якого бере участь у методичних заходах, запланованих МОН України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь