Загальна середня та дошкільна освіта

19 Травня, 2023 р., 15:39
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу на 2023/2024 н.р.
18 Травня, 2023 р., 11:07
         Найважливіше для людини - її життя, а найцінніше в цьому житті - здоровʼя. Адже кожна людина унікальна, неповторна. І життя в неї одне, отже берегти його і здоровʼя необхідно кожному.
28 Квітня, 2023 р., 14:36
          27 квітня 2023 року команди дівчат та хлопців Таїровського ЗЗСО взяли участь у зональних змаганнях обласної Спартакіади "Шкіряний м'яч", які відбулися у cмт Овідіополь.
27 Квітня, 2023 р., 14:39
         Щороку, 26 квітня, у День вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії в Таїровському ЗЗСО проходить День цивільного захисту.
27 Квітня, 2023 р., 14:32
У день річниці Чорнобильської трагедії вчителі та учні закладів загальної середньої освіти Таїровської селищної ради доєдналися до вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС.
03 Квітня, 2023 р., 09:48
 1 березня 2023 року в рамках реалізації проєкту «Клас безпеки» до Сухолиманської початкової школи завітав дільничий Таїровської громади Бедрій Євген Анатолійович.
15 Березня, 2023 р., 12:04
14 березня в Україні святкують День українського добровольця. Ця дата сьогодні нагадує про героїзм захисників та захисниць незалежності рідної Батьківщини.
15 Березня, 2023 р., 10:31
Пріоритетними завданнями команди управління Державної служби якості освіти в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану є надання фахових консультацій учасникам освітнього процесу та розгляд звернень громадян з питань, що належать до їх компетентності. Інформуємо щодо  можливості і способів комунікації з управлінням Державної служби якості освіти в Одеській області.
01 Березня, 2023 р., 15:04
Всесвітній день цивільної оборони відзначається з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.