27 Червня, 2024 р., 13:37
Сьогодні подяку за плідну співпрацю у сфері реалізації гуманітарних місій Міжнародного комітету порятунку отримали колектив Управління «Центр Надання Адміністративних Послуг»Таїровської селищної ради та його начальник Степська Олена Володимирівна!
27 Червня, 2024 р., 12:00
Шановні мешканці Таїровської громади!
19 Червня, 2024 р., 11:25
Мрієш про незалежну та сильну країну? Бажаєш зробити свій внесок у захист та оборону Батьківщини? Цікавишся новими технологіями та інноваціями?
18 Червня, 2024 р., 10:41
Тривають жнива. Перед хліборобами постає одне з найважливіших завдань - вчасно і без втрат зібрати врожай. Йдеться не лише про те, щоб не допустити їх при косовиці та обмолоті, а й вберегти масиви від пожеж. За останні роки втрати врожаю від вогню вдалося звести до мінімуму, але все ж по Україні мають випадки загорань техніки, грубих кормів, хлібних масивів. Під час жнив у вогню є чимало спільників: жарка погода, вітер, непогашений сірник, тліючий недопалок, розпалені біля хлібного масиву багаття, перегріті вузли машин. Все це може спричинити пожежу. Отже всі, хто обслуговує техніку на жнивах, мають беззастережно дотримуватись правил пожежної безпеки.
12 Червня, 2024 р., 12:14
#Прозорістьіпідзвітність
10 Червня, 2024 р., 14:15
Апаратна нарада розпочалась з нагородження грамотою Таїровської селищної ради Марка Будницького – семикратного чемпіона України, чемпіона Європи , який нещодавно став чемпіоном світу з годзю-рю карате.
06 Червня, 2024 р., 15:36
Калькуляція тарифу за економічно обґрунтованими статтями витрат на послугу з централізованого водопостачання на 2024 рік
04 Червня, 2024 р., 14:53
За даними Офісу Генерального прокурора України, на 4 червня 2024 року щонайменше 1919 дітей постраждало в нашій країні через повномасштабну війну. Ювенальні прокурори підрахували, що загинуло 551 дитина та понад тисячу отримали поранення. Ці дані не остаточні, оскільки правоохоронні органи не мають доступу до всіх територій через активні бойові дії, окупацію тощо.
03 Червня, 2024 р., 13:16
 Юний Марк Будницький, який мешкає в с. Таїрове, на чемпіонаті світу в Польщі в місті Шецен, в якому брали участь 18 країн, здобув перше командне місце на чемпіонаті світу з годзю-рю карате. Марк є семикратним чемпіоном України, п’ятикратним чемпіоном ку-ка. В листопаді став чемпіоном Європи з годзю-рю карате. Також на чемпіонат світу Марк привіз дуже значущу частинку України – бойову символіку підрозділів Збройних Сил України. Керівництво Таїровської селищної ради вітає чемпіона та висловлює подяку тренеру Негрибетському Віталію Васильовичу за волю до перемоги, патріотичний дух та бажає нових вражаючих перемог. Разом до перемоги! Все буде Україна!