Повідомлення про оприлюднення проектів

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області “Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області”, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області»".

Таїровська селищна рада Одеського району Одеської області повідомляє, що відділом економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області розроблені регуляторні акти — проекти рішень Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області “Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області”, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області».

Проекти спрямовані на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних  прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проекти даних рішень розроблені відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проектів регуляторних актів та аналізом їх регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 14.00, крім вихідних) в Управлінні економічного розвитку, а також на офіційному сайті Таїровської селищної ради - TAIROVSKA-GROMADA.GOV.UA.

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 65496 вул. 40 – річчя Перемоги, 27, смт Таїрове, Одеський район Одеська область, Управління економічного розвитку Таїровської селищної ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проект рішення Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області “Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області”.

2. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області “Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області”.

3. Проект рішення Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області».

4. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Таїровської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області».

Голова

Таїровської селищної ради                        ___________________             Т. Х. Хасаєв

Повідомлення 2024