08 Жовтня, 2021 р., 10:27
   Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до юристів за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.
07 Жовтня, 2021 р., 15:43
Як повідомляє сайт Одеської обласної державної адміністрації за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1079 осіб (діти – 73, медпрацівники –10).
07 Жовтня, 2021 р., 14:53
Запрошуємо вас 14 жовтня на святкування 112 річчя смт Таїрове. У святковій програмі:
05 Жовтня, 2021 р., 11:53
В Таїровській селищній раді 4 жовтня відбулась апаратна нарада за участі голови Таїровської селищної ради,  секретаря, заступників, начальників управлінь та відділів.
04 Жовтня, 2021 р., 13:53
   В суботу, 2 жовтня своє 99 річчя відзначив ж/м Червоний Хутір. На святі були присутні керівництво Таїровської селищної ради, депутатський корпус та почесні гості.
02 Жовтня, 2021 р., 14:47
Дорогі наші вчителі! Керівництво Таїровської селищної ради щиро вітає вас з Днем вчителя!  Бажаємо міцного здоров'я, радості від вашої нелегкої праці і успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов та доброзичливість.
01 Жовтня, 2021 р., 12:07
30 вересня в Таїровській селищній раді спільно з жителями громади обговорили стратегію розвитку ОТГ на найближчі 9 років, яка передбачає чотири основні цілі: забезпечення розвитку економіки, створення комфортного безпечного життєвого простору, підвищення соціальних стандартів життя населення, підвищення ефективності системи управління ОТГ.
01 Жовтня, 2021 р., 11:46
   Звертаємо вашу увагу на те, що в КП «ЖКП»Таїрове» склалась ситуація щодо кадрової перестановки. Але це в жодному разі не буде відображено на роботі комунального підприємства.
27 Вересня, 2021 р., 16:00
  Сьогодні на апаратній нараді в Таїровській селищній раді заслухали доповідь начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Ірини Белоус щодо стану розробки Стратегії сталого розвитку Таїровської селищної ради на 2021-2030 роки.
24 Вересня, 2021 р., 21:46
   Сьогодні жителі громади зустрілись із керівництвом Таїровської селищної ради щоб вирішити питання щодо законності легалізації торгівлі.