КНП "ОЦПМСД" Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини смт. Таїрове

Лугова Ганна Іванівна

Якщо говорити, про те, що прикрашає людина місце або місце людину, то в нашому випадку – гарне місце з гарною людиною.

Кожен мешканець в смт. Таїрове та й у всій Таїровській громаді знайомий з Луговою Ганною Іванівною та й не раз звертався за ії допомогою.

Ганна Іванівна 7 років пропрацювала медсестрою в Таїровському дитячому садочку, не одне покоління зросло на ії очах.

З 1993 року вона працює в Таїровській амбулаторії в дитячому відділенні. Ганна Іванівна ніколи, нікого не залишить без уваги, завжди готова прийти на допомогу, і вдень і вночі.

Лугова Г.І. активно приймає участь в суспільному житті колективу. Користується повагою у відділенні, вічлива до пацієнтів, любить дітей, уважна, охайна, трудолюбива.

За добросовісне відношення до роботи неодноразово відзначалась подяками.