Результат моніторингу якості надання соціальної послуги «Догляд вдома», яку надає Комунальна установа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області «ЦНСП» мешканцям Таїровської та Авангардівської громади

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 449 про Порядок проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг, згідно з Постановою КМ № 490 від 19.05.2021, згідно п. 7 Порядку моніторингу надання соціальних послуг передбачає збір та оброблення інформації про надання соціальних послуг, проведення аналізу узагальненої інформації та планування роботи з розвитку системи надання соціальних послуг.

Інформація про надання соціальних послуг складається із статистичних, адміністративних, оперативних даних про потреби жителів адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах, про діяльність надавачів соціальних послуг та їх кількість.

Під час проведення моніторингу надання соціальних послуг враховуються результати оцінки якості соціальних послуг, опитувань жителів адміністративно-територіальної одиниці щодо надання соціальних послуг, національних досліджень (за наявності), контролю за додержанням вимог Закону України “Про соціальні послуги”.

Згідно п.25 Постанови надавач соціальних послуг готує звіт за результатами проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг та оприлюднює його на власному офіційному веб-сайті, використовуючи анкету щодо якості наданих соціальних послуг ( Додаток до Порядку).

Надаємо інформацію щодо моніторингу надання соціальних послуг фахівцями КУ «ЦНСП» в Таїровській ТГ та Авангардській ТГ у додатках.