29 листопада в Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада

Дата: 30.11.2021 12:32

Була заслухана доповідь начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Романа Майбороди щодо аналізу доцільності реалізації інфраструктурних та екологічних проектів. Також була заслухана доповідь начальника управління містобудування, архітектури та землеустрою Надії Казанцевої стосовно аналізу доцільності реалізації архітектурних, інфраструктурних та екологічних проектів.

У своїй доповіді староста с. Сухий Лиман Тетяна Кулеш винесла питання на розгляд, що потребують негайного вирішення, а саме:

-  Побудова пішохідних доріжок по вул. Степовій, від вул. Чорноморців 2 до залізничного переїзду в смт Таїрове;

-  побудова нового дитячого майданчика в районі вул. Чорноморців 140;

-  забезпечення водопостачання та електропостачання мешканців нових земельних ділянок по вул. Кумпана, вул. Незалежності, вул. Благодатна, вул. Шкільна, вул. Весняна та провулок Затишний та інші питання які стосуються життєдіяльності с. Сухий Лиман.