30 Серпня, 2021 р., 15:11
   З ранку, 28 серпня голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький в ході робочого візиту відвідав будівництво дитячого садку в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» та виставку-конкурс «Виноградний калейдоскоп».
30 Серпня, 2021 р., 12:45
   28 серпня голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький в ході робочого візиту відвідав будівництво дитячого садку в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво», виставку-конкурс «Виноградний калейдоскоп».
26 Серпня, 2021 р., 17:04
    В Таїровській територіальній громаді 26 серпня 2021 року було проведено семінар з громадянами та самозайнятими особами за участі заступника начальника Причорноморського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС в Одеській області Лариси Сиромят на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування». З 1 вересня 2021 року громадяни України матимуть право задекларувати активи, з яких не були сплачені податки та таким чином легалізувати їх.
26 Серпня, 2021 р., 16:02
   Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова, Таїровська селищна рада запрошують всіх бажаючих на виставку-конкурс «Виноградний калейдоскоп 2021», присвяченій 30-й річниці Незалежності України, який відбудеться 28 серпня 2021 р.
25 Серпня, 2021 р., 11:21
   Святкування розпочалось 23 серпня о 9:00 з підняття Українського прапору.  В урочистій  церемонії  взяли участь керівники Таїровської селищної ради, начальники управлінь та відділів. 24 серпня в парку козацької слави в с. Сухий Лиман відбулось офіційне відкриття старовинного Козацького хреста 18-го століття.
24 Серпня, 2021 р., 08:37
   З нагоди 30-ї річниці Незалежності України Таїровська селищна рада щиро вітає жителів Таїровської громади з цим чудовим Ювілеєм!
23 Серпня, 2021 р., 08:21
Таїровська Селищна рада вітає Вас з Днем Державного прапора України!
20 Серпня, 2021 р., 15:23
   Сьогодні,  20 серпня голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко вручили керівництву Таїровської громади ключі та документи від нового автобусу. В урочистій церемонії вручення взяли участь голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв, секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов та начальник Управління гуманітарної політики Світлана Мораитес.
19 Серпня, 2021 р., 16:06
Підприємці IT Сектору ? для вас є ВАУ новина! Ви готові?