27 Вересня, 2019 р., 14:25
НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!
20 Вересня, 2019 р., 15:14
Що повинен вміти ІТ-спеціаліст та наскільки цікава ця професія розповіли учням Таїровського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів. Профорієнтаційна робота пройшла серед учнів 9-х, 10-х та 11-х класів. На всі питання школярів щодо обов’язків, затребуваності на ринку праці та кар’єрного зросту у сфері ІТ відповів представник ІТ-компанії "Svitla Systems Inc" Олексій Самара.
20 Вересня, 2019 р., 11:37
У Таїровській громаді проживає шість маленьких героїв з Луганської та Донецької областей. Вони та члени їх родини пройшли безліч труднощів під час переїзду, зіткнулися з нелегкою адаптацією на новому місці. Також внутрішньопереміщені особи та члени їх сімей пережили безліч соціальних, економічних і психологічних проблем. Але передусім вони залишаються українцями.
19 Вересня, 2019 р., 16:15
Запобігати булінгу та почуватися безпечно серед однокласників навчаються учні Таїровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Протягом тижня в освітньому закладі проходять просвітницькі заходи для інформування про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та формування в суспільстві небайдужості до цієї проблеми.
18 Вересня, 2019 р., 15:54
Представники Таїровської ОТГ проходять тренінг щодо розробки проєктів регіонального розвитку. Відтак, учасники заходу навчаються генерувати ідеї до проєктів, формулювати проблеми, обирати стратегію проєкту, підготовляти та подавати проєктну заявку на отримання фінансування тощо.
17 Вересня, 2019 р., 14:28
Частина Таїровської громади 18-19 вересня залишиться без води. Відключення відбудеться у ж/м Червоний Хутір, ж/м «Райдужний», ж/м «Совіньон 1-5» та ЖКП «Таїрове». Подачу води споживачам буде припинено у середу з 23:00 до 20:00  четверга. Про це повідомляє філія «Інфоксводоканалу».
13 Вересня, 2019 р., 15:34
У Таїровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів налагодили систему харчування. З 10-го вересня учні харчуються смачними та гарячими обідами. Досягти такого результату вдалося шляхом укладання договору з фірмою-постачальником. «Нам вдалося у досить короткий термін налагодити систему харчування у школі, уклавши договір з фірмою-постачальником. Відтепер учні забезпечені смачними обідами. І це — перший крок. Плануємо забезпечити школу необхідним обладнанням, щоб обіди готувалися безпосередньо у закладі», — підкреслила т. в. о. селищного голови Лариса Бурлака під час відвідування навчального закладу. Зазначимо, у школі відсутнє кухонне обладнання через те, що попереднім керівництвом влітку не було проведено тендер на його закупівлю. А тендерні процедури на закупівлю кухонного приладдя та меблів проводилися з грубими порушеннями. Таке рішення оголосила постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
13 Вересня, 2019 р., 10:50
Привітання з днем народження отримала 90-річна мешканка смт Таїрове Антоніна Мартинова. За багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм т. в. о. селищного голови Лариса Бурлака вручила іменинниці почесну грамоту.
11 Вересня, 2019 р., 13:33
Шановна Надіє Петрівно! Бажаємо Вам завжди залишатися таким енергійним і завзятим керівником, а також міцного здоров'я, успіхів у досягненні цілей, мудрості та виваженості. Нехай у Вашому домі панують лише мир та добро. Бажаємо невичерпної енергії, нових ідей та творчої наснаги. Дякуємо за той внесок, який Ви робите у розвиток нашої громади.
11 Вересня, 2019 р., 10:17
26 вересня відбудеться засідання виконавчого комітету Таїровської селищної ради. Відповідне розпорядження підписала т. в. о. селищного голови Лариса Бурлака. На засіданні планується розглянути питання щодо надання матеріальної допомоги громадянам, заяви громадян про присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворилися в результаті поділу, присвоєння адрес новозбудованим об’єктам нерухомого майна та інші.