До Дня пам’яті та примирення мешканці Таїровської громади з відповідним статусом отримають матеріальну допомогу
Матеріальна допомога буде надана відповідно до програми «Соціальний захист населення Таїровської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки» до 8 травня — Дня пам’яті та примирення на підставі звернень зареєстрованих мешканців громади з відповідним статусом. Її мають право отримати ветерани Другої світової війни, дружини (чоловіків) померлих осіб внаслідок війни, учасники бойових дій (трудовий фронт) Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших країн, учасники бойових дій АТО/ООС, дружини (чоловіків) померлих осіб учасників бойових дій АТО/ООС, матері загиблих.
Для отримання матеріальної допомоги по відзначенню учасників подій необхідно звернутися до селищної ради з письмовою заявою та копіями особистих документів (посвідчення учасника, паспортні дані про місце реєстрації, ідентифікаційні коди, карткові рахунки, тощо).