Чергову сесію Таїровської селищної ради перенесено на 17 березня

Дата: 28.02.2020 21:34

Двадцять третю сесію перенесено на 17 березня у зв’язку з виробничою необхідністю. Відповідне розпорядження підписала т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Рекомендований порядок денний включає 21 питання. Зокрема про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет Таїровської селищної ради на 2020 рік», внесення змін достатуту Комунального підприємства «Житлово-комунальне підприємство «ТАЇРОВЕ», а також про внесення змін до рішення селищної ради «Про затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування Таїровської територіальної громади на 2019-2020 роки» тощо.

Сесія проходитиме о 14 годині у приміщенні Таїровського будинку культури за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 55.