13 Вересня, 2023 р., 15:07
Сьогодні керівництво Таїровської селищної ради приїхало до с. Сухий Лиман з перевіркою стосовно ремонту бомбосховища та перевірило хіт робіт.
13 Вересня, 2023 р., 11:12
06 Вересня, 2023 р., 15:43
Стоматологічна допомога дітям 1. Проведення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ в рамках ургентної та планової стоматологічної допомоги у дітей. 2. Надання ургентної стоматологічної допомоги дітям. 3. Надання планової стоматологічної допомоги дітям (крім ортодонтичних процедур та протезування). 4. Проведення інструментальних досліджень в рамках стоматологічної допомоги, а також планової допомоги дітям (внутрішньоротова рентгенографія, позаротова рентгенографія). 5. Організація та проведення обов’язкових медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства. 6. Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування (за винятком загального знеболення) під час надання ургентної стоматологічної допомоги дітям та планової стоматологічної допомоги дітям до 18 років (окрім ортодонтичних процедур та протезування). 7. Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці, виклик бригади екстренної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги до її прибуття. 8. Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання спеціалізованої медичної допомоги, інших медичних послуг. 9. Проведення хірургічних втручань під час надання ургентної стоматологічної допомоги дітям. Стоматологічна допомога дорослим 1. Проведення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ в рамках ургентної стоматологічної допомоги у дорослих. 2. Надання терапевтичної ургентної стоматологічної допомоги дорослим. 3. Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування (за винятком загального знеболення) під час надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим. 4. Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці, виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги до її прибуття. 5. Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання спеціалізованої медичної допомоги, інших медичних послуг. 6. Проведення хірургічних втручань під час надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим. Телефон для запису на прийом - (066)008-50-54 З повагою, Адміністрація КНП «Таїровський консультативно-діагностичний центр»
06 Вересня, 2023 р., 10:24
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.
05 Вересня, 2023 р., 15:12
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265 ), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону № 265.
05 Вересня, 2023 р., 14:15
Заочними рішеннями від 03 квітня 2023 року по справам №509/903/22 та №509/908/22 суд вирішив витребувати на користь Таїровської селищної ради земельну ділянку загальною площею 0,06 га та земельну ділянку загальною площею 0,1 га. Заочними рішеннями від 16 червня 2023 року по справам №509/898/22 та №509/906/22 суд вирішив витребувати на користь Таїровської селищної ради земельну ділянку площею 0.1га. та земельну ділянку загальною площею 0.06 га.. Продовжуємо роботу в цьому напрямку.
05 Вересня, 2023 р., 11:25
Шановні мешканці громади! Повідомляємо, що у співробітництві селищної ради з IRC (International Rescue Committee) запроваджено проект. Проект передбачає безоплатну юридичну допомогу особам, що постраждали внаслідок війни ( відновлення втрачених документів, соціальні та пенсійні виплати, спадкування, порядок компенсації за зруйноване житло та ін питання). Графік приймання юриста - консультанта : щосереди 10:00-15:00 Приміщення ЦНАП Таїровськоі селищної ради, за адресою: смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27