04 Жовтня, 2023 р., 10:56
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
30 Вересня, 2023 р., 16:36
Привітали працівників бібліотек з професійним святом від Таїровськоі селищної ради та побажали натхнення і здобутків у здавалося б, не дуже помітній, але такій важливій роботі.
29 Вересня, 2023 р., 13:26
29 вересня в приміщенні КЗ "Центр культури та дозвілля" відбувся показ документального фільму про жахливу трагедію яка сталась 82 роки тому у Бабиному Яру. Масові розстріли розпочалися 29 вересня 1941 року і за декілька тижнів там були закатовані та вбиті десятки тисяч дітей, жінок, чоловіків. Ми та наші нащадки повинні пам’ятати, та зробити все, щоб це ніколи не повторилось
29 Вересня, 2023 р., 10:49
   28.09.2023 року Овідіопольським відділом Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості та відділом «ЦНАП» Таїровської селищної ради проведено зустріч стосовно роботи для ВПО та мешканцям Таїровської громади.
29 Вересня, 2023 р., 10:08
Знайомтеся, це професор Ессекського університету, психолог і публіцист Ренос Пападопулос. Він досліджує досвід людей, які з різних обставин були змушені залишити свої домівки задля пошуку безпеки.
26 Вересня, 2023 р., 13:11
На засіданні виконкому були розглянуті важливі питання, які допоможуть людям, які постраждали внаслідок збройної агресії в Таїровській громаді.
25 Вересня, 2023 р., 12:21
ДО УВАГИ ВНУІТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ (ВПО) ТА
21 Вересня, 2023 р., 09:14
У червні 2023 року учні, батьки 2-Г класу та вчителі зібрали 19000 грн. для придбання металошукача та плитоноски, які були відправлені у 808-й окремий полк підтримки. Під час Першого дзвоника в Таїровському ЗЗСО організували акцію на підтримку захисників. Ідея полягала в тому, щоб відмовитися від квітів, а ці кошти зробити донатом на ЗСУ. Ініціативу підтримали учні, батьки, вчителі, члени спортивного клубу "Таїрове".Було зібрано 26000 грн. 19 000 було передано на придбання надувного човна для наших захисників на Херсонщині та на 7000 грн було придбано монокуляр, ручний металошукач та мультитул, які відправлено у 808-й окремий полк підтримки. Щиро дякуємо усім за активну участь! Віримо в перемогу ЗСУ!