30 Серпня, 2023 р., 14:21
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що фахівці управління податкового аудиту, управління контролю за підакцизними товарам и, управління оподаткування фізичних осіб, управління податкових сервісів Головного управління ДПС в  Одеській області проводять сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань реєстрації реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». https://od.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/698136.html
29 Серпня, 2023 р., 14:35
Щороку , які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. 29 серпня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво порушило домовленості і ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Таке віроломне вбивство кваліфікується міжнародним гуманітарним правом як воєнний злочин. Тоді полягло 366 украі‌нських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні. Смертельний для наших захисників «зелений коридор» пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха. Пам'ятаємо, шануємо героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають! Слава Україні!
29 Серпня, 2023 р., 14:33
УВАГА!!! Таїровська селищна рада повідомляє, що відповідно до спільного наказу Одеської обласної державної (військової) адміністрації та оперативного угрупування військ «Дунай» від 18 серпня 2023 року № 18 «Про заборону проведення деяких масових заходів на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», заборонено проведення на період дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, у залежності від того, яка з цих подій настане раніше, на території Одеської області проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій.
25 Серпня, 2023 р., 13:49
Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого
17 Серпня, 2023 р., 12:39
❓ 🖇 Насамперед слід відзначити, що у трудових правовідносинах підлітків прирівнюють у правах до повнолітніх, і вони, так само як і повнолітні, зобов’язані чесно й сумлінно працювати, вчасно й точно виконувати розпорядження роботодавця, додержуватися трудової дисципліни.  📑Разом з цим законодавство України визначає ряд особливостей працевлаштування неповнолітніх, зокрема щодо охорони праці, робочого часу, відпусток тощо. 📢 Дізнайся більше на інформаційному порталі Держпраці https://www.pratsia.in.ua