08 Травня, 2024 р., 16:45
08.05.2024 р. у приміщені Управління «ЦНАП» Таїровської селищної ради, вперше було подано заяву про реєстрацію шлюбу за допомогою Платформи ДІЯ. Вітаємо Віліна В'ячеславовича та Оксану Олександрівну з одруженням. Бажаємо любові, міцного здоров'я та мирного неба!
08 Травня, 2024 р., 16:20
   08.05.2024 представники ООН в рамках проєкту «Програма з відновлення України» разом з управлінням ЖКГ Таїровської селищної ради провели виїзну робочу нараду на місці реконструкції каналізаційного колектору в ж/м Чорноморка.
07 Травня, 2024 р., 13:01
Сесія розпочалась з підписання меморандуму про співпрацю між Таїровською селищною радою та Військово-медичним центром Південного регіону. Також військові звернулись до керівництва ради та депутатського корпусу з проханням підтримати виділення 4,5 млн. грн. для закупівлі РЕБ, які будуть встановлені на медичний транспорт для евакуації поранених. В рамках угоди, Військово-медичний центр разом з Таїровським КДЦ буде надавати медичні послуги військовим, які потребують лікування й реабілітації та мешканцям Таїровської громади
24 Квітня, 2024 р., 09:46
Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради (далі-Управління) інформує, рішеннями сесії Таїровської селищної ради:
11 Квітня, 2024 р., 11:36
Шановні мешканці Таїровської громади 12 квітня 2024 року на території Таїровської громади проходитиме День благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Запрошуємо всіх мешканців території громади, підприємства, установи, організації всіх форм власності взяти активну участь у проведенні Дня довкілля, що буде вагомим внеском у справу збереження навколишнього середовища, попередження його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля. Кожен мешканець зможе взяти участь та навести порядок біля свого будинку чи на прилеглій території. Просимо усіх небайдужих мешканців громади взяти участь у прибиранні своєї прибудинкової території.
03 Квітня, 2024 р., 14:16
 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет. Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт.З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію. Ти допомагаєш створювати нові робочі місця Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік. 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо.
09 Березня, 2024 р., 11:18
   Ведучі ознайомили ліцеїстів із творчим спадком Т.Г.Шевченка. Ткаченко Катерина підготувала епізод з поеми Т.Г.Шевченка "Катерина".    Бібліотекарі провели вікторину з учнями. Крім цього був проведений огляд книжкової виставки "Слава Шевченкова - слава України".    Дуже вдячні працівникам КЗ "Центр культури та дозвілля" за організацію й музичний супровід заходу. Все буде Україна!