27 Лютого, 2024 р., 11:50
   Чорне море, лимани, широкий Дунай, мальовничі степи та ліси, старовинна архітектура, неповторний колорит, найсмачніша на світі кухня та найдобріші гостинні люди - це наша Одещина. Сьогодні, 27 лютого, Одеська область відзначає 92-у річницю з дня свого утворення.    Вже втретє, ми зустрічаємо цей день в умовах війни, але попри все жителі нашого регіону демонструють патріотизм, витримку, незламність та відданість своєму рідному краю. Одеська область – це не лише її межі та адміністративний поділ, це рідний дім для кожного її жителя, де цінується життя, мир та розвиток. Нехай цей день буде нагадуванням про міцність та непохитність одеського духу, про важливість об’єднання та підтримки у важкі часи. Разом до перемоги!!!
26 Лютого, 2024 р., 15:47
Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України подякували секретарю Таїровської селищної ради Олександру Орлову за надану військову допомогу у вигляді ремонту їдальні для військових. Продовжуємо допомагати ЗСУ й надалі
23 Лютого, 2024 р., 17:20
❗️❗️❗️ Майстер спорту, тренер одеського «Чорноморця» у минулому та старший тренер СК «Таїрове» у теперішньому — кожен з визначних моментів вашої спортивної біографії служить прикладом великого досвіду та таланту.       ✅ Керівництво Таїровської селищної ради вітає  Наконечного Ігоря Анатолійовича. Бажаємо йому безмежної енергії для подолання будь-яких труднощів та нових досягнень у спорті.  Ваша здатність мотивувати та виховувати в інших любов до спорту робить вас не тільки відмінним тренером, а й великим лідером. Про нього говорив ще Лобановський: «Поки двох не обіграє, пас не віддасть».      Нехай ваша дорога буде завжди освітленою успіхом, а ваші вихованці приносять вам тільки гордість та вдячність.👍👍👍
23 Лютого, 2024 р., 17:15
 Покладання квітів відбулось на Алеї Слави воїнам, які віддали своє життя, захищаючи Україну та біля муралу, присвяченому загиблому воїну Остапу Макарову.      Захід розпочався хвилиною мовчання за тими, хто віддав своє життя після вторгнення рф.   «Два роки тому рф вторглась на територію України – незалежну суверенну державу й тим самим розпочавши найбільшу війну в Європі після Другої світової. Вони прийшли вбивати, катувати, грабувати. Ця війна вже триває 10 років. «Сусід північний, хижий і великий. Дрімучий злидень, любить не своє» - це слова Ліни Костенко… Ми все пам’ятаємо, пам’ятаємо, якою ціною нам дається незалежність, свобода та порятунок життів» - зазначила заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Нікітенко.
19 Лютого, 2024 р., 15:27
   Одеська філія Одеського обласного центру зайнятості та Таїровська селищна рада уклали угоду про спільну діяльність..
13 Лютого, 2024 р., 09:10
На порядку денному було розглянуто два питання:
13 Лютого, 2024 р., 09:07
На виконавчому комітеті були розглянуті наступні питання: