10 Грудня, 2021 р., 09:52
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 647 осіб (діти – 34, медпрацівники – 4).
09 Грудня, 2021 р., 16:18
      Присутні розглянули питання про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки, про затвердження Програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки», про затвердження Програми щодо захисту  прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, про схвалення проєкту рішення Таїровської селищної ради «Про бюджет Таїровської територіальної громади на 2022 рік» та інші питання. З 40 питань порядку денного прийняли 39.
09 Грудня, 2021 р., 12:59
Дізнайтесь більше у Довіднику безбар'єрності на сайті: довідник безбар’єрності (натисніть)
09 Грудня, 2021 р., 10:03
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1232 особи (діти – 48, медпрацівники – 7).
08 Грудня, 2021 р., 15:04
 Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.  Посилання на гід (натисніть)
08 Грудня, 2021 р., 09:46
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 284 особи (діти – 8, медпрацівники – 1).
07 Грудня, 2021 р., 20:42
   6 грудня в Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада. На апаратній нараді була заслухана доповідь начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Ірина Білоус стосовно проведення моніторингу  громад Одеської області за ІІІ квартал 2021: «Таїровська громада займає друге місце у групі громад, в яких проживає понад 15 тис. мешканців. Ці показники складаються з таких пунктів, як:
07 Грудня, 2021 р., 11:51
Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
06 Грудня, 2021 р., 16:42
Голова Таїровської ОТГ привітав військових з 30-річчям Збройних сил України
06 Грудня, 2021 р., 16:08
В Таїровскій громаді протягом тижня можна бути пройти обстеження на мамографі