23 Листопада, 2021 р., 09:35
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 439 осіб (діти – 28, медпрацівники – 0).
22 Листопада, 2021 р., 19:41
    В Таїровській селищній раді сьогодні відбулась чергова 15 сесія, на якій розглянуто 15 питань, найважливіші з яких наступні: «Про затвердження Програми розвитку туризму Таїровської селищної ради на 2021-2025 роки», «Про затвердження Програми сприяння розвитку матеріально-технічної бази військових частин Збройних сил України, що дислокуються на території Таїровської селищної ради на 2022-2024 роки», «Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Таїровської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки»та ін..  За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційного сайту Таїровської селищної ради  https://tairovska-gromada.gov.ua/oficijni-dokumenti-14-11-26-09-02-2021/  або дивіться пряме включення на сторінці Facebook https://www.facebook.com/tairoverada
22 Листопада, 2021 р., 11:38
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 451 особа (діти – 31, медпрацівники – 1).
18 Листопада, 2021 р., 09:19
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1055 осіб (діти – 35, медпрацівники – 12).
16 Листопада, 2021 р., 10:39
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1549 осіб (діти – 61, медпрацівники – 5).
15 Листопада, 2021 р., 21:28
   Були заслухані доповіді начальника фінансового управління Лариси Кохан, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерія Зимовца про стан вакцинації працівників навчальних закладів Таїровської селищної ради та доповідь директора «СК «Таїрове» Віліна Цандра.
15 Листопада, 2021 р., 12:04
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 901 особа (діти – 32, медпрацівники – 4).
14 Листопада, 2021 р., 14:09
   Завдяки вашій наполегливій праці якісне та смачне вино є одним із символів гостинної Одещини.