Довідка Таїровської селищної ради станом на 20.03.2022.

Дата: 20.03.2022 09:52

Вітаємо, ми з України! Таїровська селищна рада повідомляє, що станом на сьогоднішній ранок в нашій Громаді все контрольовано, об’єкти життєзабезпечення працюють справно. Повітряна тривога – час від часу, ефективно працює ППО, збиваються дрони. Таїровська селищна рада працює в штатному режимі. Лікарняні заклади працюють у штатному режимі. Комунальні служби працюють за робочим графіком та постійно перевіряють інфраструктуру громади. Постійний зв’язок з ВСУ та правоохоронними органами щодо необхідності технічної допомоги забезпечується цілодобово. Ситуація повністю під контролем. Увага водіям! Прохання без потреби не виїжджати на своєму автотранспорті. На в'їзд до міста формуються блокпости, що формує пробки на в'їзді, просимо без необхідності не залишати свої будинки. Також повідомляємо, що майже всі необхідні харчові продукти є в наявності, ведеться постійний моніторинг працівниками селищної ради. Згідно з рекомендаціями МОН у закладах освіти Одеської області відновився освітній процес. В Таїровській громаді навчання організоване з використанням дистанційних технологій (за погодженням з Одеською обласною військовою адміністрацією). Нагадуємо, що на території Одеси та Одеської області комендантська година з 20:00 до 06:00. Триває збір підписів щодо звернення України до НАТО про закриття неба. Будь ласка, не виходьте на пляжі, вони можуть бути заміновані. Зберігаємо спокій та віримо у перемогу. Продовжуємо формувати продуктовий резерв. В Громаді проходить мобілізація за адресою – Овідіопольський районний військомат, смт Овідіополь, вул. Ветрелецького 4. Допомагаємо всім необхідним нашим Воїнам  працюємо без вихідних Разом - до Великої Перемоги!!! Все буде Україна  Слава ЗСУ! Слава Україні!.