Сьогодні в Таїровській селищній раді відбулась позачергова 20 сесія.

Дата: 17.03.2022 13:41

Сесію розпочали з хвилини мовчання по загиблим від агресії ворога.

Були розглянуті наступні питання:

• Про внесення змін до Положення про Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області
  • Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради №381VIII від 20 січня 2022 року «Про надання згоди на безоплатне прийняття шкільного автобуса зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Таїровської селищної ради».
  • Про внесення змін Таїровської селищної ради про затвердження положення надання разової матеріальної допомоги мешканцям Таїровської громади.
  • Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 320VIII; Про  бюджет Таїровської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 23.12.2021 року № 326VІІІ «Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки».
  •  Безоплатне поховання загиблих осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, учасники бойових дій за незалежність України. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатись на офіційному сайті Таїровської селищної ради https://tairovskagromada.gov.ua/news/1647499371/