Офіційна заява Таїровської селищної ради!

Дата: 17.03.2022 13:39

Сьогодні, перед початком двадцятої сесії Таїровської селищної ради виник інцидент за участю представника місцевого ЗМІ та охорони. Таїровська селищна рада працює в режимі воєнного часу та дуже ретельно ставитися до питань безпеки, але це не розуміють деякі представники ЗМІ. Так о 9.30 журналісти "Альтернатива.org" вирішили із застосуванням фізичної сили відносно робітників ради пройти до сесійної зали, при цьому без пред'явлення посвідчення. Всі бажаючі представники ЗМІ заздалегідь записались та пройшли акредитацію. Після цього, коли наші робітники перевірили документи, журналісти "Альтернатива.org" мали можливість бути присутніми на засіданні сесії. Дуже прикро, що в такий важкий час, в нашій громаді має відбуватися прояв політичних амбіцій та бажання особистого піару, замість об'єднання та розв'язання гострих соціальних питань. По факту цього, нами було оформлено заяву до правоохоронних органів з метою надання правової оцінки цим діям.