05 Листопада, 2021 р., 11:49
Зараз роботи проходять за адресами: ж/м Червоний Хутір вул. Лабораторна, вул. Кодимська, вул. Будівельників.
05 Листопада, 2021 р., 10:00
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1648 осіб (діти –59, медпрацівники – 14).
04 Листопада, 2021 р., 16:33
    В Таїровській селищній раді сьогодні відбулась чергова 14 сесія, на якій розглянуто 12 питань, найважливіші з яких наступні: «Про надання погодження на включення до складу створюваного парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Таїровський» земель Таїровської селищної ради загальною площею 20,51 га.» «Про розподіл надходжень від сплати пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою», «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Таїровської селищної ради, що підлягають передачі в оренду» та ін. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційного сайту Таїровської селищної ради  https://tairovska-gromada.gov.ua/news/1635493495/ або дивіться пряме включення на сторінці Facebook https://www.facebook.com/tairoverada
04 Листопада, 2021 р., 11:01
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1899 осіб (діти – 81, медпрацівники – 18).
03 Листопада, 2021 р., 12:58
   В Таїровській громаді силами підрядної організації було зроблено санітарний спил дерев, які знаходились у критичному стані.
03 Листопада, 2021 р., 09:44
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України лабораторно підтверджено методом ПЛР 1858 осіб (діти – 84, медпрацівники – вісім).
02 Листопада, 2021 р., 14:42
  В Таїровській громаді продовжується вирішення однієї з найгостріших проблем, а саме: будівництво господарсько-побутової каналізації.
02 Листопада, 2021 р., 12:02
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1908 осіб.
01 Листопада, 2021 р., 15:14
    В Таїровській громаді продовжується капітальний ремонт та створення нових тротуарних доріжок. На даний момент ведуться ремонтні роботи з  розширення та ремонту пішохідної зони за адресою: вул.Смерекова, ж/м Червоний Хутір. Одеського району, Одеської Області. Також й надалі планується вести заходи з благоустрою по всій Таїровській громаді.
01 Листопада, 2021 р., 15:12
Присутні розглянули  питання про закріплення на праві оперативного управління точок обліку електроенергії за Управлінням гуманітарної політики та передачу Управлінням гуманітарної політики точки обліку природного газу Таїровській селищній раді.