31 Липня, 2023 р., 10:45
Невідповідний харчовий продукт може нанести шкоду здоров’ю споживача (Мікотоксин Охратоксін А - утворюється грибами виду Aspergillus і Penicillium. Охратоксин А демонструє нефротоксичності, гепатотоксичні, тератогенні, канцерогенні та імунодепресантні властивості).
21 Липня, 2023 р., 14:42
Щодо невідповідних новітніх харчових продуктів
20 Липня, 2023 р., 11:20
https://www.dar.gov.ua/news  Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.
29 Червня, 2023 р., 08:48
Відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 №222/98 “Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” та Указу Президента України від 15.07.2002 “Про першочергові заходи щодо підтримки розвитку соціальної сфери села” Постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 №1597 “Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі” та інших законодавчих актів з 1998 року у всіх областях України були створені Фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі для реалізації державного завдання - поліпшення житлових умов сільських мешканців України через державну програму “Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво, (реконструкцію) та придбання житла” на регіональному рівні через програму “Власний дім”.
28 Червня, 2023 р., 12:04
02 Червня, 2023 р., 15:32
   Відповідно до ч.9 статті 10 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Таїровською селищною радою було прийнято на зберігання протоколи зборів співвласників багатоквартирних будинків за адресою: 67804, Одеська обл.. Одеський р-н., с. Лиманка, ж/м Ульянівка, масив Радужний буд. №№ 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19/1, 19/2 , 19/3, 19/4,.    На порядку денному зборів було висунуто два питання: 1. Обрання уповноваженої особи співвласників. 2. Визначення управителем ТОВ «ЖК Радужний», затвердження умов договору з управителем.    Згідно наданих протоколів по кожному, вищезазначеному будинку було обрано уповноважену особу та визначено управителем ТОВ «ЖК Радужний».
05 Травня, 2023 р., 15:07
З 01.05.2023 в ж/м Совіньйон будуть проводитись роботи по демонтажу лічильників природного газу споживачів на періодичну повірку, також буде проводитись технічне обслуговування газового обладнання згідно договорів, укладених зі споживачами. Зазначимо, щі згідно п.3 глави 8 розділу Х Кодексу ГРС, побутовий споживач зобов’язаний забезпечити доступ представникам Оператора ГРМ після пред’явлення ними службових посвідчень для проведення робіт з демонтажу лічильника на перевірку (або його перевірки на місце встановлення). У разі відмови в доступі до лічильників газу споживачам буде змінено режим нарахування об’ємів природного газу відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем. Також просимо Вашого сприяння у здійснені робіт по технічному обслуговуванню, демонтажу та монтажу лічильників газу.