17 Жовтня, 2023 р., 15:48
«До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ТОВ «Блаз» до Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області, з вимогою визнати протиправним та нечинним рішення 29 сесії VIII скликання Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області від 11.07.2023 року №622-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Таїровської територіальної громади Одеського району Одеської області».
29 Вересня, 2023 р., 14:43
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! Постановою КМУ від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» затверджено Порядок реалізації цього експериментального проєкту.
28 Вересня, 2023 р., 13:39
Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема"
04 Вересня, 2023 р., 14:32
Підприємствам, установам, організаціям на території відповідальності
29 Серпня, 2023 р., 14:33
УВАГА!!! Таїровська селищна рада повідомляє, що відповідно до спільного наказу Одеської обласної державної (військової) адміністрації та оперативного угрупування військ «Дунай» від 18 серпня 2023 року № 18 «Про заборону проведення деяких масових заходів на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», заборонено проведення на період дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, у залежності від того, яка з цих подій настане раніше, на території Одеської області проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій.
25 Серпня, 2023 р., 13:49
Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого