15 Квітня, 2024 р., 10:35
З 19 КВІТНЯ ТА ЩОП’ЯТНИЦІ З 9:00 ДО 15:00 ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МОЖНА ОТРИМАТИ                      В ПРИМІЩЕННІ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
11 Квітня, 2024 р., 09:14
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
04 Квітня, 2024 р., 14:50
Посилання: Результати визначення потреб населення у соціальних послугах у Таїровській територіальній громаді у 2024 році
03 Квітня, 2024 р., 09:39
Презентація «Туберкульоз для населення» https://rada.info/upload/users_files/05582159/ef52d13bf9a7ea508aca090a875a0da8.pptx
29 Березня, 2024 р., 14:52
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 29.03.2024 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 29-03-5397-24
06 Березня, 2024 р., 15:54
Про створення робочої групи з питань інвентаризації тимчасових споруд
29 Лютого, 2024 р., 10:46
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 15-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1159, з метою забезпечення розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, з метою забезпечення та втілення єдиної політики розвитку збалансованого соціально-економічного, екологічного і культурного розвитку територіальної громади, підвищення рівня життя населення, залучення інвестицій, Таїровська селищна рада ВИРІШИЛА: 1. Розпочати розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської територіальної громади (її частини) на 2024-2026 роки 2. Затвердити Положення про порядок діяльності робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини) на 2024-2026 роки, згідно додатку 1 (додається). 3. Утворити робочу групу з розробки Програми комплексного відновлення території Таїровської селищної територіальної громади (її частини) та затвердити її склад, згідно додатку 2 (додається). 4. Відповідальним за розроблення Програми визначити Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради. 5. Визначити строк подання пропозицій громадськості до проєкту Програми до 15 березня 2024 року. 6. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Таїровської селищної територіальної громади: https:// https://tairovska-gromada.gov.ua. 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, з метою забезпечення та втілення єдиної політики розвитку збалансованого соціально-економічного, екологічного і культурного розвитку територіальної громади.
02 Лютого, 2024 р., 20:56
У відповідності до вимог ст.264 Кодексу адміністративного судочинства України, а також на виконання ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 29 січня 2024 року по справі №420/2542/24 Таїровська селищна рада повідомляє:
01 Лютого, 2024 р., 10:47
   Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради роз'яснює, що відповідно до Постанови КМУ 94 від 26.01.2024 р. установлені наступні зміни: виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам продовжується автоматично з 1 лютого 2024 р. на один місяць без додаткового звернення для осіб, у яких у січні 2024 р. закінчився шестимісячний період отримання такої допомоги; подання заяви для продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які мають право на її продовження після 1 березня 2024 р. відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” може бути здійснено з 1 лютого 2024 р.; допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які мають на неї право та звернулися за продовженням її виплати з особисто поданою заявою у лютому — березні 2024 р., призначається і виплачується починаючи з 1 березня 2024 року.