09 Січня, 2024 р., 15:34
У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну постало питання щодо перейменування вулиць, пов’язаних з країною-агресором. Таким чином з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності селищної  ради, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень проведено громадське обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Таїровської територіальної громади.  Відповідний перелік вулиць і провулків Таїровської територіальної громади, запропонований комісією з питань найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів Таїровської територіальної громади було винесено на громадське обговорення.
09 Січня, 2024 р., 14:42
Департамент фізичної культури, спорту і туризму обласної державної адміністрації звертається з проханням сприяти проведенню всеукраїнського опитування: https://survey.sportforall.gov.ua/
28 Грудня, 2023 р., 12:40
Про демонтаж рекламних засобів, які не відповідають мовному законодавству на території Таїровської територіальної громади
18 Грудня, 2023 р., 15:22
В Таїровській громаді майже в три рази знижено розмір плати за тимчасове користування місцями що перебувають у комунальній власності, для розташування споруд та елементів вуличної торгівлі Таке рішення обумовлено підтримкою для вже існуючих підприємств громади та задля стимулювання відкриттю нових.
11 Грудня, 2023 р., 10:27
https://uinp.gov.ua/dekomunizaciya-ta-reabilitaciya/podolannya-naslidkiv-rusyfikaciyi-ta-totalitaryzmu-v-ukrayini/zbirnyk-rekomendaciy-shchodo-vykonannya-zu-pro-zasudzhennya-ta-zaboronu-propagandy-rosiyskoyi-imperskoyi-polityky-v-ukrayini-i-dekolonizaciyu-toponimiyi Набув чинності Закон України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”, ухвалений Верховною Радою України 21 березня 2023 року.
07 Грудня, 2023 р., 12:18
04 Грудня, 2023 р., 12:48
Скажи НІ сучасному рабству!