30 Квітня, 2021 р., 13:29
З вівторка, 4-го травня, розпочинає курсувати ще один соціальний автобус на території Таїровської селищної громади за маршрутом «с. Сухий Лиман – С. Лиманка — ж/м «Радужний» (КДЦ)». Автобус «смт Таїрове – площа Незалежності» продовжить курсувати як і раніше.
30 Квітня, 2021 р., 12:50
Варіанти проходження об'їзної дороги навколо Сухого Лиману обговорили на спільній нараді Одеської районної державної адміністрації, робочої групи з питань природокористування, розвитку інфраструктури в Одеській області та постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку. Свої пропозиції щодо більш вигідної реалізації проєкту присутнім озвучив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.
29 Квітня, 2021 р., 13:24
Двадцять вісім питань розглянули депутати Таїровської селищної ради на черговій восьмій сесії. З них було прийнято 24. У залі були присутні Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв та 23 депутати з 26.
28 Квітня, 2021 р., 11:39
У 2021 році Світле Христове Воскресіння припадає на 2 травня. У ніч з 1 на 2 травня у храмах проходитимуть пасхальні богослужіння, вони розпочнуться о 23 годині. По завершенню парафіяни зможуть освятити великодні кошики. Біля деяких храмів на подвір’ї буде встановлено екрани для трансляції богослужінь. Освятити свої пасхальні кошики мешканці Таїровської громади мають змогу у наступних храмах:
26 Квітня, 2021 р., 21:24
В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки. За результатами засідання було вирішено встановити на території громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:
26 Квітня, 2021 р., 17:27
З нагоди 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС в Таїровській селишній раді нагородили учасників-ліквідаторів. Їм вручили подяки, сертифікати на проходження медичного та лабораторного обстеження у консультативно-діагностичному центрі у «Радужному», а також грошову допомогу.
26 Квітня, 2021 р., 11:37
В Таїровській громаді триває акція «За чисте довкілля» в рамках якої розроблено план заходів по санітарному очищенню населених пунктів громади до кінця травня. Але комунальники не слідують графіку, через що секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов розкритикував роботу комунального підприємства під час щотижневої апаратної наради. «Обрізку дерев необхідно виконати до появи бруньок. У вас залишився максимум тиждень, а ви затягуєте. До початку травневих свят дерева мають бути підрізані та прибрані усі гілки. Окрім того, хочу подякувати усім хто долучився до Дня Благоустрою, як працівникам Таїровської селищної ради, так і мешканцям, які провели прибирання у своїх населених пунктах», — наголосив Олександр Орлов. Зазначимо, в рамках акції на території громади приводяться у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця для вигулу домашніх тварин, вулиці, дороги, тротуари та велосипедні доріжки, зупинки транспорту, а також береги водойм. Здійснюється комплекс заходів щодо висаджування дерев, кущів, підсіву газонів, квітників та ремонту об'єктів зеленого господарства. Приводяться у належний санітарний стан кладовища та меморіальні комплекси, а також проводиться ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.
25 Квітня, 2021 р., 16:15
Могилу Василя Таїрова на Другому Християнському кладовищі відвідали працівники Таїровської селищної ради, депутати та отець Ярослав Свято-Покровського храму. Священнослужитель провів пам’ятну літію, після чого присутні поклали квіти до могили. Захід відбувся з нагоди роковин смерті вченого. «Без минулого немає майбутнього! Тому дуже важливо пам'ятати про такі важливі дати, згадувати людину, яка заснувала наше селище та на честь якої названий район міста Одеси, де мешкає близько 250 тисяч людей. І сьогодні ми вирішили зібратися вшанувати пам'ять великого вченого Василя Таїрова», — зазначив т.в.о. начальника відділу зв’язків з громадськістю Владислав Станков. Довідково. Василь Єгорович Таїров (2.11.1859 – 23.04.1938) — вчений, фахівець з виноградарства та виноробства, засновник науково-дослідного центру з виноградарства та виноробства (нині Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова», а також втор більш ніж 500 наукових та науково-популярних робіт, доповідач 24 міжнародних конгресів та з'їздів.
23 Квітня, 2021 р., 15:51
На підтримку Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня Благоустрою керівництво та працівники Таїровської селищної ради, КП ЖКП «Таїрове», школи та депутати провели весняну толоку. Біля пам’ятника загиблим воїнам в смт Таїрове висаджено дерева і квіти, прибрано сміття вздовж лиману, побілено дерева. А біля селищної ради з'явилися кущі троянди. Закликаємо людей бережно ставитися до природи та не смітити. Акція «За чисте довкілля» розпочалася на території громади 1 квітня і триватиме до 31 травня. Долучайтеся!
22 Квітня, 2021 р., 14:38
Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв та заступник начальника поліції Одеської області Сергій Махотін підписали меморандум про співпрацю та партнерство.