Активісти житлового масиву «Радужний» висловили подяку Таїровській селищній раді за припинення незаконної торгівлі на території житлового масиву

Дата: 12.01.2022 08:33

Як зазначив громадський активіст житлового масиву «Радужний» Олександр: «Хотів би висловити подяку безпосередньо керівництву Таїровської селищної ради за те, що вони допомогли нам закрити незаконні торгові точки. На даний момент вони вже не працюють, це дуже велике зрушення. Але, на жаль, це все не закінчено, хотілося би надалі побачити, щоб ці автомобілі поїхали – своїм ходом чи не своїм ходом, це вже не мені судити. Стихійна торгівля була - це неправильно, бо дуже велика антисанітарія, люди скаржаться. Тому хотілося б ще раз висловити свою подяку в особі активістів за виконану вами роботу».

Як зазначила депутат Таїровської селищної ради Христина Матюшенко: «Дякуємо керівництву Таїровської селищної ради за допомогу – ми змогли подолати незаконну торгівлю на території житлового масиву «Радужний». Було закрито біля 7 точок нелегальної торгівлі».