15 Лютого, 2022 р., 12:10
   Дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ними 18-РІЧНОГО ВІКУ, незалежно від форми влаштування, ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ОДНОРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (розмір одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, на даний час СТАНОВИТЬ 1810 ГРИВЕНЬ на одну дитину).
14 Лютого, 2022 р., 14:13
Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг
14 Лютого, 2022 р., 13:23
   Відповідно до підписаної угоди про співпрацю між Таїровською селищною радою та Державним Центром зайнятості 14 лютого 2022 року були надані консультації громадянам у приміщенні «ЦНАП» Таїровської селищної ради.
14 Лютого, 2022 р., 13:06
 Була заслухана доповідь начальника управління  житлово-комунального господарства та інфраструктури Романа Майбороди стосовно прибирання території Таїровської громади та доповідь в.о. начальника відділу освіти Управління гуманітарної політики Тетяни Іваній щодо підсумків зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО 2021).
13 Лютого, 2022 р., 12:00
Шановні мешканці громади!
10 Лютого, 2022 р., 14:48
   9 лютого 2021 року під головуванням заступника голови Одеської ОДА Олега Муратова було проведено нараду щодо несанкціонованої стоянки великовагових транспортних засобів вздовж узбіч автомобільної дороги загального користування державного значення М-27 «Одеса-Чорноморськ» в районі поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».
09 Лютого, 2022 р., 10:41
   14.02.2022 РОКУ У ПРИМІЩЕННІ ЦНАП ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ ГРОМАДЯН ФАХІВЦЯМИ ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ.
09 Лютого, 2022 р., 10:30
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 4660 ПЛР-дослідження та 191 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
08 Лютого, 2022 р., 14:22
   Нещодавно в спортивній залі в смт Таїрове було зроблено капітальний ремонт. А зараз маленькі вихованці отримали можливість проводити тренування на новенькому татамі для єдиноборств.
08 Лютого, 2022 р., 10:23
За повідомленням сайту Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 3954 ПЛР-дослідження та 215 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.