08 Лютого, 2022 р., 10:23
За повідомленням сайту Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 3954 ПЛР-дослідження та 215 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
07 Лютого, 2022 р., 11:08
5 лютого вихованці СК "Таїрове" під керівництвом Джигалюка О.І. взяли участь у чемпіонаті Миколаївської області зі спортивно-бальних танців та посіли наступні місця: Бакалова Валерія - 1 місце. Міхайлюк Олексій - 2 місце. Шутак Мія - 2 місце. Бобок Артем - Бобок Анна Марія - 2 місце. Гоцаценко Марія - 2 місце. Рязанцев Микита - Чеботарь Марія - 2 місце. Дейдей Мілана - 2 місце. Ковальчук Родіон - Кожушко Єлізавета - 2 місце. Бец Анастасія - 2 місце. Бец Варвара - 2 місце. Первій Адель - 2 місце. Первій Мірослава - 7 місце. Ібрагімов Георгій - Сапожнікова Вероніка - 1 місце. Соболевський Ігор - Рязанцева Анастасія - 1 місце. Чорноморченко Олександр - Фадеева Маргарита - 3 місце. Тарасенко Олена - 2 місце. Чуваєв Роман - 2 місце. Приймачук Егор - Брум Анастасія - 3 місце. Шаповал Кирил - Брум Софія - 2 місце. Котік Іван - Гайдарли Діана - 1 місце.
07 Лютого, 2022 р., 10:34
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 1946 ПЛР-досліджень та 102 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
06 Лютого, 2022 р., 09:28
   Вітаємо прекрасний колектив інституту виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова зі святом.  У цей прекрасний день багато років тому він був заснований, щоб перетворитися в новий дім для багатьох талановитих людей, справжніх професіоналів своєї справи.
04 Лютого, 2022 р., 12:59
  Таїровська селищна рада повідомляє, що за результатами конкурсу з’явився перевізник на соціальний маршрут, який курсує між Таїровською громадою та м. Одеса. Графік, за яким буде проводитись перевезення пасажирів залишається на даний час незмінним.
03 Лютого, 2022 р., 11:04
Як повідомляє сайт Одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 8537 ПЛР-досліджень та 131 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
01 Лютого, 2022 р., 11:42
Земельні послуги на Гіді з державних послуг
26 Січня, 2022 р., 12:02
З 01 січня 2022 року: застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку
26 Січня, 2022 р., 09:58
Як повідомляє сайт одеської ОДА за минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 3159 ПЛР-досліджень та 93 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.