7 квітня «Всесвітній день здоров'я» святкувала Таїровська громада. Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому.

Дата: 10.04.2023 12:39

Запрошені гості з Одеського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх " провели для дітей руханку та смугу перешкод, команди отримали нагороди та кубки. З показовим виступом до нас завітала Таїровська команда Черлідерів, які в минулому році стали чемпіонами Одеської області з Черлідингу та Чирспорту. КЗ «Таїровський центр культури та дозвілля» провів конкурс малюнків на тему: "Здорова Україна" та конкурс віршів на тему: "Здоров'я скарб". Флешмоб від координатора соціального проєкту Президента України «Активні парки» заставив танцювати не лише дітей, а й батьків. Усі учасники отримали від Таїровської селищної ради корисні смаколики, а від свята чудовий настрій. І на завершення приймали привітання від народного гурту «Україночка». Пам‘ятайте, що Ваше здоров‘я – у Ваших руках. Будьте здоровими! Зі святом!