06 Серпня, 2020 р., 10:52
Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області
03 Серпня, 2020 р., 14:13
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «Акватранс Південь», код ЄДРПОУ 40936133, доводить до відома споживачів інформацію про те, що звернулось до Таїровської селищної ради із заявою про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020-2021 рр., які надає ТОВ «Акватранс Південь».
29 Липня, 2020 р., 13:12
Ухвалою Одеського окружного адміністративного  суду від 22.07.2020 р. у справі №420/3836/20 відкрито провадження за позовом Дронової Євгенії Федорівни до Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача – Комунальне підприємство “Житлово-комунальне підприємство “Таїрове” про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Таїровської селищної ради від 19 жовтня 2018 року № 284 “Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, на послуги з вивозу твердих побутових відходів, на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються Комунальним підприємством “ЖКП “Таїрове” в смт. Таїрове, с. Балка, с. Лиманка: житлові масиви “Червоний хутір”, “Чорноморка”, смт. Таїрове, вул. Пивоварна Овідіопольского району Одеської області”.
20 Липня, 2020 р., 15:04
Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області
16 Липня, 2020 р., 13:59
До уваги мешканців Таїровської громади! У разі виявлення амброзії (алергенного бур’яну), просимо Вас звертатися до КП ЖКП «Таїрове» за телефоном: 740-36-54. Після Вашого звернення співробітники ЖКП виїжджатимуть на місце та винищуватимуть алергічну рослину.
30 Червня, 2020 р., 14:47
Слухання, призначені на 30.06.2020 на 15:00 переносяться у зв'язку з ситуацією щодо коронавіруса на час дії карантинних заходів та прийняття рішення уповноваженим органом про їх зняття чи послаблення.  Про час і місце проведення громадського обговорення буде повідомлено додатково.
30 Червня, 2020 р., 10:08
У зв’язку з проведенням тендерних процедур безкоштовна соціальна маршрутка через село Сухий Лиман до КДЦ у «Радужному» тимчасово не здійснюватиме виїзди. Вибачте за незручності.
22 Червня, 2020 р., 11:18
Від сьогодні на території Таїровської громади проводиться виловлювання та подальша стерилізація бездомних собак.
19 Червня, 2020 р., 11:20
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «КОМУНСЕРВІС» доводить до відома споживачів інформацію про намір звернутися до Таїровської  селищної ради із заявою про  встановлення тарифів  на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік, яке надає ТОВ «КОМУНСЕРВІС».