1 серпня стартує інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Дата: 02.08.2023 10:01

1 серпня стартує інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

01 серпня 2023

1 серпня Держпраці розпочинає широку інформаційну кампанію «Виходь на світло!», спрямовану на підвищення обізнаності та підтримку у сфері працевлаштування.

У сучасному світі знаходити стабільну та належно оформлену роботу є одним із головних завдань кожного з нас, і саме для цього ми зібрали важливу інформацію про переваги належного оформлення трудових відносин та трудові гарантії працівників, адже сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

У рамках інформаційної кампанії ми хотіли б підкреслити надзвичайно важливі аспекти, що стосуються трудових відносин та прав працівників:

Переваги належного оформлення трудових відносин

Законне працевлаштування надає вам правовий захист, гарантує своєчасну заробітну плату та забезпечує соціальні вигоди, які відіграють важливу роль у вашому житті.

Трудові гарантії працівників

Ми розповідаємо про всі права працівників, включаючи робочий час, відпустки, оплату за переробки та державні гарантії у разі хвороби чи вагітності.

Оформлення трудових договорів

Подробиці про оформлення трудових угод, умови праці та важливі документи про які слід знати перед підписанням договору.

Різниця між трудовим та цивільно-правовим договором

Розбираємо ключові відмінності, щоб ви могли зробити свій вибір на користь найкращих умов для себе.

Особливості працевлаштування неповнолітніх

Інформація для молодих людей та їхніх батьків про правові обмеження та можливості при працевлаштуванні на ринку праці.

Додаткові відпустки

Розповідаємо про додаткові дні відпочинку та їхнє отримання відповідно до законодавства.

Мінімальні державні гарантії

Інформуємо про мінімальний розмір оплати праці та норми, якими керуються при встановленні зарплати працівників.

Ми знаємо, що шукаючи роботу, громадянам може бути складно орієнтуватися в складних процесах працевлаштування. Тому “Виходь на світло!” зобов’язується допомогти вам стати більш інформованими та впевненими у кроках до успішного працевлаштування.

Приєднуйтесь до нас, слідкуйте за нашими оновленнями та не забувайте ділитися інформацією з друзями та родичами, які також шукають свій шлях на ринку праці!