19 Червня, 2020 р., 10:44
Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області повідомляє про проведення громадського обговорення рішення виконавчого комітету Таїровської селищної ради № 96 від 12.05.2020 «Про опублікування проєкту Порядку оприлюднення інформації про ціни/тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, їхні складові для всіх категорій споживачів та проведення відкритих громадських обговорень щодо цієї інформації».
12 Червня, 2020 р., 12:51
Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу  Національної дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда —  Україна».
11 Червня, 2020 р., 19:30
З 15 чкрвня Комунальний заклад дошкільної освіти «Журавлик» поновлює свою роботу. Сформовано дві чергових групи по 10 дітей.
10 Червня, 2020 р., 15:33
25 Травня, 2020 р., 16:14
Адміністрація Таїровського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області запрошує на роботу таких спеціалістів:
22 Травня, 2020 р., 13:07
Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.
15 Травня, 2020 р., 12:39
Шановні мешканці, вже 1 червня Україна святкуватиме День захисту дітей. Але у зв’язку із карантинними обмеженнями масові заходи на території громади не проводитимуться. Але ми не бажаємо залишити наших маленьких мешканців без уваги. Тож просимо звернутися до селищної ради щодо оновлення бази даних дітей пільгових категорій, які отримають подарунки до свята.
08 Травня, 2020 р., 16:30
На виконання ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 28 квітня 2020 року Таїровська селищна рада опубліковує оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі № 420/3117/20.
24 Квітня, 2020 р., 13:37
У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні, для запобігання поширенню COVID-19 прийом документів для вступу дітей до 1-го класу Таїровського ЗЗСО І-ІІІ ступенів подовжено до 31 серпня 2020 року.
16 Квітня, 2020 р., 12:12
Таїровська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:         Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади: