ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 28.06.2023 12:04

ПОВІДОМЛЕННЯ

Інформація від 22.06.2023 року на офіційному сайті Таїровської селищної ради в розділі «Нормативно грошова оцінка» про публікацію проекту рішення Таїровської селищної ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Таїровської територіальної громади Одеського району Одеської області була викладена передчасно та мала інформаційний характер «повідомлення».

Таїровська селищна рада, відповідно до статей 15,18, 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись ст. 12, 201 Земельного кодексу України, Податковим кодексом України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України № 1147 від 03.11.2021 р. «Про методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок», виступила замовником розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Таїровської територіальної громади Одеського району Одеської області. Затвердження вказаної вище документації та її застосування буде виконано в порядку, передбаченому діючим законодавством України.