23 Вересня, 2020 р., 15:01

22 Вересня, 2020 р., 16:18
Ухвалою Одеського окружного адміністративного  суду від 04.08.2020 р. у справі №420/3134/19 відкрито провадження за позовом Котович Тетяни Георгіївни, Мірошниченко Лариси Василівни до Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача Громадська організація «Громада Совіньйону за права», Гладун Анатолій Іванович, Лесік Володимир Дмитрович, Колібабчук Сергій Євгенович, Левенець-Обухова Тетяна Володимирівна, Білізніченко Сергій Костянтинович, Білізніченко Наталія Іванівна Мірошниченко Лариса Василівна, Новиков Юрій Карпович, Захарова Тетяна Ратмирівна, Захаров Андрій Вікторович, Михайленко Ігор Вікторович, Мартинович Лариса Ярославівна, Марочкін Ратмир Михайлович, Чебан Євген Олександрович, Куземко Тетяна Едуардівна, Куземко Юрій Валентинович, Діденко Юрій Григорович, Бєлікова Алла Андріївна, Ясинська Алла Михайлівна, Ясинський Олександр Миколайович, Шевченко Микола Володимирович, Могилевська Ганна Юріївна, Тітаренко Олена Геннадіївна, Чернова Олена Володимирівна, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ТОВ «КОМУНСЕРВІС» про визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Таїровської селищної ради від 26 квітня 2019 року з моменту його прийняття.
19 Вересня, 2020 р., 14:01
В приміщені Таїровської селищної ради за адресою: смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27, 2 поверх,   29.09.2020 р. в 11.00  відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні  містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради.
16 Вересня, 2020 р., 13:15
08 Вересня, 2020 р., 15:12
Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».
21 Серпня, 2020 р., 09:31
Ухвалою Одеського окружного адміністративного  суду від 10.08.2020 р. у справі №420/7399/20 відкрито провадження за позовом Миронець Володимира Леонідовича до Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача  ТОВ «Комунсервіс» про визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області від 26 квітня 2019 року №93 «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються ТОВ «Комунсервіс».
21 Серпня, 2020 р., 09:27
Ухвалою Одеського окружного адміністративного  суду від 04.08.2020 р. у справі №420/3134/19 відкрито провадження за позовом Котович Тетяни Георгіївни, Мірошниченко Лариси Василівни до Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивачаГромадська організація «Громада Совіньйону за права», Гладун Анатолій Іванович, Лесік Володимир Дмитрович, Колібабчук Сергій Євгенович, Левенець-Обухова Тетяна Володимирівна, БілізніченкоСергій Костянтинович,Білізніченко Наталія Іванівна Мірошниченко Лариса Василівна, Новиков Юрій Карпович, Захарова Тетяна Ратмирівна, Захаров Андрій Вікторович, Михайленко Ігор Вікторович, Мартинович Лариса Ярославівна, Марочкін Ратмир Михайлович, Чебан Євген Олександрович, Куземко Тетяна Едуардівна, Куземко Юрій Валентинович, Діденко Юрій Григорович, Бєлікова Алла Андріївна, Ясинська Алла Михайлівна, Ясинський Олександр Миколайович, Шевченко Микола Володимирович, Могилевська Ганна Юріївна, Тітаренко Олена Геннадіївна, Чернова Олена Володимирівна, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ТОВ «КОМУНСЕРВІС» про визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Таїровської селищної ради від 26квітня 2019 року з моменту його прийняття.
19 Серпня, 2020 р., 14:17
Таїровська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:
17 Серпня, 2020 р., 17:36
До уваги мешканців громади! У середу, 19 серпня, о 15 годині відбудеться відкриття фельдшерсько-акушерського пункту у Сухому Лимані після капітального ремонту. На заході ви маєте змогу познайомитися з медичним персоналом закладу та оновленим графіком роботи.
07 Серпня, 2020 р., 11:56
        Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради інформує про те, що організація «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS», яка фінансується Державним департаментом США за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, восени 2020 року проводитиме конкурсний відбір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLЕX) на 2021/2022 навчальний рік.