Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення

02 Лютого, 2022 р., 12:54
Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень дитина має отримати 6 доз вакцини:
26 Січня, 2022 р., 15:20
Відео «Хронічні хвороби не є протипоказанням до вакцинації проти covid-19»
19 Січня, 2022 р., 16:51
Шановні мешканці громади! Таїровська селищна рада пропонує долучитися до проведення оцінки потреб громади у соціальних послугах та заповнити анкету: https://forms.gle/n8TcxCSV1wSttSM27
24 Грудня, 2021 р., 13:09
  У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, на якій будуть зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти. Спільно з громадськими організаціями, експертами визначати учасників-переможців та робити опис здобутків, проектів, які можна масштабувати, записувати короткі відеоролики-кейси, для подальшого розміщення на інтернет-сторінці, які слугуватимуть мотиваторами для інших та додаватимуть енергії та запалу на шляху ствердження і формування особистості, аби кожна людина сказала собі : «І я ЗМОЖУ».
30 Листопада, 2021 р., 16:03
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії.
30 Листопада, 2021 р., 09:04
Спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради в поточному році було видано 139 посвідчень багатодітним родинам.
26 Листопада, 2021 р., 10:01
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
25 Листопада, 2021 р., 09:35
З нагоди  Міжнародного дня  боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок спеціалістки  відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики сумісно з  співробітниками КУ «Центр надання соціальних послуг організували проведення  настільної антидискримінаційна гри «Бути жінкою», мета якої привернути увагу до необхідності боротьби з гендерними стереотипами та дискримінацією жінок.
19 Листопада, 2021 р., 09:48
19 листопада 2021 року відбулось засідання Координаційної ради Таїровської ТГ з питань гендерної політики, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.