Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на найкращу соціальну ініціативу.

Дата: 24.12.2021 13:09

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, на якій будуть зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти. Спільно з громадськими організаціями, експертами визначати учасників-переможців та робити опис здобутків, проектів, які можна масштабувати, записувати короткі відеоролики-кейси, для подальшого розміщення на інтернет-сторінці, які слугуватимуть мотиваторами для інших та додаватимуть енергії та запалу на шляху ствердження і формування особистості, аби кожна людина сказала собі : «І я ЗМОЖУ».

Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року.

Заявка на участь в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики “Будуємо країну без бар’єрів разом”

ПІБ учасника:

– місце роботи, посада;

– назва установи/організації;

– контактний номер телефону.

КАТЕГОРІЯ (залишити необхідне):

– освіта в соціальній сфері;

– медичне забезпечення соціальних категорій населення;

– ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;

– культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;

– правове забезпечення;

– соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;

– державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);

– реабілітація / оздоровлення;

– спорт;

– наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проєкт:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Заповнену форму надсилати за адресою: initiate_msp@ukr.net

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Деталі за посиланням: