15 Вересня, 2021 р., 16:45
  15 вересня 2021 року адміністраторами відділу «ЦНАП» та працівниками відділу зв’язків з громадськістю Управління організаційної роботи та зв’язків з громадськістю Таїровської селищної ради було прийнято участь у онлайн-вебінарі «Виконання ОМС заходу проєкту інформатизації, зокрема у складі об'єкту будівництва». Організатор - Міністерство цифрової трансформації України.
10 Вересня, 2021 р., 15:27
Шановні мешканці Таїровської територіальної громади, відтепер сплатити місцеві податки та збори (податок на земельну ділянку, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки власниками фізичними та юридичними особами, орендну плату та ін.) можна через термінал, який знаходиться у приміщенні відділу «ЦНАП» Таїровської селищної ради.
09 Вересня, 2021 р., 12:33
   07.09.2021 року представниками Таїровського КДЦ для працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» Таїровської селищної ради, проведено лекцію на тему: «Актуальні питання щодо безпечності та необхідності вакцинації від COVID-19».
12 Серпня, 2021 р., 15:32
   З метою належної реалізації Закону України № 1368-ІX від 30 березня 2021 року «Про внесення змін до закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який набирає чинності з 23 серпня 2021 року, у відділі «ЦНАП» Таїровської селищної ради було проведено нараду щодо забезпечення можливості громадян передавати електронні копії документів з використанням мобільного застосунку Портал Дія, який є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».