10 Листопада, 2021 р., 12:15
Для юросіб, створених та зареєстрованих до 28.04.2020 р. вперше підтверджувати відомості про бенефіціарів слід у такі строки:
22 Жовтня, 2021 р., 14:09
Для підвищення рівня задоволенності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), була презентована Платформа Дія Центрів з якою Ви можете ознайомитись за наступним посиланням: https://center.diia.gov.ua/
20 Жовтня, 2021 р., 16:00
З правом громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення Ви можете ознайомитись за наступним посиланням:
27 Вересня, 2021 р., 16:35
   Як зазначила начальник відділу «ЦНАП» Олена Степська: «Оскільки робота працівників ЦНАП - це постійний контакт із громадянами, який може призвести до зараження самих працівників чи поширенню ними інфекційних хвороб, то питання профілактичного щеплення проти COVID-19 є критично важливе для стримування пандемії у поєднанні з ефективними застережними заходами».
24 Вересня, 2021 р., 20:00
   23 вересня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранов А.В. та начальник відділу «ЦНАП» Таїровської селищної ради Степська О.В. взяли участь в заході, який відбувся у форматі круглого столу «Електронні послуги. Дія. ЦНАП».
16 Вересня, 2021 р., 15:06
   Відповідно до підписаної угоди про співпрацю між Таїровською селищною радою та відділом обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, працівниками Пенсійного фонду 16 вересня 2021 року були надані консультації громадянам у приміщенні «ЦНАП» Таїровської селищної ради.