ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 01.07.2024 15:45
Кількість переглядів: 96

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

 

        Таїровська селищна рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні - «Детальний план території частини смт Таїрове в межах масивів №№18-23 із розміщенням об’єктів житлової та громадської забудови, інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою території», розроблений на підставі рішення «Про внесення змін до «Детального плану території частини смт. Таїрове в межах масивів №№19-23 із розміщенням об’єктів житлової та громадської забудови, інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою території» №203-VIII від 04 серпня 2021 року.

    1) відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

- ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Таїровської селищної ради Одеського району Одеської

області, 65496, смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27.

- РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення «Про внесення змін до «Детального плану території частини смт. Таїрове в межах масивів №№19-23 із розміщенням об’єктів житлової та громадської забудови, інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою території» №203-VIII від 04 серпня 2021 року.

    2) інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 26 липня 2024 року о 12 годині 00 хвилин за адресою: 65496,Одеська область, Одеський район, селище Таїрове, вулиця Перемоги, 27(адмістративна будівля селищної ради), зал засідань.

     Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом  Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується                      ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному.

      Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

3) інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати

проведення громадських слухань можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на місцевому рівні на  паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

- в робочі дні з 08.00 – 16.00  з 22 липня по 26 липня 2024 року за

адресою: 65496, Одеська область, Одеський район, селище Таїрове, вулиця Перемоги, 27,        Управління містобудування, архітектури та землеустрою.

- матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Таїровської селищної ради за посиланням https://tairovska-gromada.gov.ua/у підрозділі «Оголошення».

4) інформація про посадову особу від замовника розроблення містобудівної документації,

відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Надія СТАФЕЄВА – начальник Управління містобудування,  архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради, за адресою: 65496, Одеська область, Одеський район, селище Таїрове, вулиця Перемоги, 27, Управління містобудування, архітектури та землеустрою або в електронному вигляді на електронну адресу umaz.tairove@gmail.com

1. Схема розташування детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту

2. Схема сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні території. Опорний план

3. Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель, поєднаний з планом червоних ліній

4. План функціонального зонування території

5. Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування

6. Схема транспортної мобільності та інфраструктури

6.1. Креслення поперечних профілів вулиць

7. Схема інженерного забезпечення території

8. Схема охорони навколишнього природного середовища

_______________

Том_1_Стратегія_просторового_розвитку_території_шифр_125_10_2021_

Том 2 звіту про СЕО (шифр 125-10-2021)

Том_3_Основні_положення_шифр_125_10_2021

Повідомлення_про_оприлюдення_документа_державного_планування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь