Сьогодні в Таїровській селищній раді пройшла апаратна нарада

Дата: 10.06.2024 14:15

Апаратна нарада розпочалась з нагородження грамотою Таїровської селищної ради Марка Будницького – семикратного чемпіона України, чемпіона Європи , який нещодавно став чемпіоном світу з годзю-рю карате.

«Марк дуже гідно представляє нашу країну, відстоює ім’я України за кордоном. Ми пишаємось, що мешканці Таїровської громади з високо піднятою головою йдуть до перемоги» - зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов. Також подяку отримав тренер чемпіона Віталій Негрибетський.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу в Польщі в місті Шецен, в якому брали участь 18 країн, Марк здобув перше командне місце.

Також на нараді заслухали доповідь Анатолія Рудого - інспектора з благоустрою Таїровської селищної ради стосовно плану роботи.

Разом з керівниками управлінь та відділів обговорили питання діяльності критичної інфраструктури.