За чисте довкілля!

Дата: 11.04.2024 11:36

Шановні мешканці Таїровської громади 12 квітня 2024 року на території Таїровської громади проходитиме День благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Запрошуємо всіх мешканців території громади, підприємства, установи, організації всіх форм власності взяти активну участь у проведенні Дня довкілля, що буде вагомим внеском у справу збереження навколишнього середовища, попередження його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля. Кожен мешканець зможе взяти участь та навести порядок біля свого будинку чи на прилеглій території. Просимо усіх небайдужих мешканців громади взяти участь у прибиранні своєї прибудинкової території.