В Таїровській селищній раді відбулась важлива нарада

Дата: 06.03.2024 12:12

Керівництво Таїровської селищної ради проінформувало керуючі компанії, що з 1 березня «Центр надання адміністративних послуг» приймає заяви на подовження виплат на проживання ВПО та виникає потреба в наданні довідки або акту від представників керуючих компаній (об’єднань).

Також повідомляємо, що в акті чи довідці потрібно обов’язково зазначити, що члени родини не проживають разом та з отримувачем допомоги ВПО не пов’язані спільним побутом.

Таким чином, якщо ви зареєстровані в громаді, у вас є потреба на продовження виплат на проживання ВПО, то вам необхідно звернутися за актом до представника вашої обслуговуючої компанії за місцем реєстрації.

Секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов підняв питання з керуючими компаніями та домогосподарствами  стосовно прибирання прилеглої території, підготовку до проведення Дня навколишнього середовища (День довкілля).